Magazyny Energii OFF-GRID

 Poznaj możliwości magazynu energii LiFe PO4 marki VOBMAT 

System magazynowania energii off-grid, charakteryzuje się gwarancją dostępu do energii elektrycznej w sytuacjach przerwy w dostawie prądu lub w miejscach gdzie nie ma do niego dostępu. Magazyn energii OFF-GRID pozwala magazynować prąd oraz optymalnie zarządzać jego zużyciem.

Wbudowane baterie litowo-jonowe LifePo4 gwarantują wysoką wydajność oraz żywotność magazynu energii. Istnieje możliwość podłączenia paneli fotowoltaicznych jako głównego źródła zasilania/ładowania magazynu, dzięki czemu staje się on jeszcze bardziej wszechstronnym rozwiązaniem.

Stań się niezależny energetycznie, produkuj i magazynuj energię we własnym zakresie!

Magazyn energii litowo-jonowy 3 kWh + 2 szt. paneli PV 355W Magazyn energii litowo-jonowy 3 kWh + 2 szt. paneli PV 355W
Producent: Vobmat
Cena: 7 999,99 zł (netto: 6 504,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Magazyn energii OFF-GRID litowo-jonowy 3kWh 2x230V Magazyn energii OFF-GRID litowo-jonowy 3kWh 2x230V
Producent: Vobmat
Cena: 6 549,00 zł (netto: 5 324,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

Stań się niezależny od sieci energetycznej i zainwestuj w magazyn energii zasilany z paneli fotowoltaicznych!

Posiadanie magazynu energii niesie za sobą ogrom zalet, między innymi posiadając go możesz wykorzystywać sto procent wyprodukowanej energii bez odsyłania nadwyżki do sieci. Posiadanie swojego magazynu energii przydatne jest również w przypadku, gdy nastąpi przerwa w dostawie energii z sieci, ponieważ nadal będziesz ją mieć. Magazyn energii OFF-GRID sprawia, że stajesz się jeszcze bardziej ekologiczny!

Co to jest magazyn energii

Magazyn energii umożliwia nam przechowywanie energii wyprodukowanej z instalacji fotowoltaicznej w przypadku, gdy produkcja energii elektrycznej przeważa nad jej zużyciem. Kiedy jesteś posiadaczem magazynu energii możesz mieć pewność, że wykorzystujesz 100% energii wyprodukowanej przez Twoją instalację fotowoltaiczną. Magazyn energii sprawia, że możesz stać się niezależny od sieci energetycznej i nie musisz obawiać się o jakąkolwiek przerwę w dostawie prądu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl